Powrót

Luksus we wnętrzu z panelami Villa 4V

Skórzane sofy i fotele, meble z egzotycznego drewna, kryształowe żyrandole, jedwabne tkaniny – ekskluzywne domy zachwycają bogatym wystrojem i eleganckim charakterem. Nie potrzebujesz jednak drogich dekoracji, by dodać czterem kątom wytworności. Sięgnij po kolekcję paneli Villa 4V, a poczujesz się w swoim domu jak w szykownym apartamencie.

 Podłogi Villa 4V powstały z myślą o nowoczesnych aranżacjach i świetnie wpisują się we współczesne trendy. Kolekcję wyróżnia, większa od przeciętnej, szerokość deski. Parametr ten standardowo wynosi 194 mm, a w przypadku desek Villa – 282 mm. Dzięki tej właściwości okazałość wnętrz zostaje wyeksponowana, dlatego tę serię produktów szczególnie polecamy do przestronnych pomieszczeń.

Bogata gama kolorystyczna

 Kolekcja obejmuje kilkanaście dekorów, w tym: dębowe (Dąb Merida, Peoria, Ravello, Veroni, Avola, Lozano, Lancaster), sosnowe (Pinia Bordeaux, Modena), świerkowy (Świerk Gloria) i wiązowy (Wiąz Prato). Złoty środek pomiędzy naturalnością a surowością prezentują natomiast panele o betonowym wzorze, a jednocześnie o drewnianej strukturze.

Paleta kolorystyczna produktów Villa jest bardzo zróżnicowana – oferta obejmuje panele w różnych odcieniach beżu, grafitu oraz brązu. Każda deska, dzięki przeplataniu jaśniejszych oraz ciemniejszych barw we wzorze dekoracyjnym, zyskuje głębię. Stylowy i oryginalny charakter paneli sprawia, że szczególnie dobrze odnajdą się w aranżacjach nietradycyjnych, a nawet awangardowych. Gotowa podłoga przyciąga wzrok swoją niebanalną estetyką.

Gwarancja wysokiej jakości

Za sprawą dobrych parametrów technicznych panele Villa 4V możesz śmiało zastosować w intensywnie użytkowanych pomieszczeniach. Wysoka klasa ścieralności AC4 chroni przez zarysowaniami, a bezklejowy system łączenia Megaloc przyspiesza montaż, co jest istotne zwłaszcza w przypadku dużych przestrzeni. Wyprofilowanie krawędzi paneli czterostronną V-fugą to zabieg, dzięki któremu podłoga przypomina ułożoną z osobnych, prawdziwych desek. Wpływa to na jeszcze ciekawszy obraz całości.

Panele z linii Villa 4V doskonale sprawdzą się w reprezentacyjnych, otwartych przestrzeniach, stanowiąc pierwszy, ale bardzo ważny krok do stworzenia harmonijnego wystroju. Wystarczy, że uzupełnisz aranżację o niewielką liczbę mebli i elementów dekoracyjnych – przy ich wyborze kieruj się minimalizmem i wysoką jakością. W ten sposób uzyskasz spójny i niezwykle stylowy efekt, a wnętrzu nadasz iście wystawny charakter.

Poprzedni artykuł Następny artykuł

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.