Powrót

Sztuka w Twoim domu

Czy urządzanie domu można nazwać sztuką? Zdecydowanie tak! W końcu stworzenie komfortowej przestrzeni do życia wymaga błyskotliwych pomysłów i niemałego zmysłu aranżacyjnego. Sztuka może też przyjąć bardziej dosłowny charakter. Co powiesz na podłogę ułożoną według własnej, niepowtarzalnej wizji?

Wykańczając swoje mieszkanie, chcemy czuć swobodę i dowolność wyboru, dzięki czemu będziemy w stanie dobrać idealne rozwiązania do naszych potrzeb. W przypadku podłóg właśnie taką możliwość dają panele marki Arteo. Możesz stworzyć z nich indywidualną kompozycję, dopasowaną do twoich oczekiwań. Sięgnij po nie, jeśli artyzm ma stać się motywem przewodnim twojego wystroju.

Niecodzienna paleta rozmiarów

Kolekcja Arteo obejmuje aż pięć rozmiarów desek – S, T, XL i XXL. Dwa ostatnie – jak sama nazwa wskazuje – oznaczają deski o dużych rozmiarach. O ich zastosowaniu piszemy szerzej tutaj. [podlinkowanie do tekstu: „Podłoga, która podkreśli okazałość wnętrza”] A co kryje się pod symbolami S i T?

Znacznik S informuje, że panele mają wymiary 1286 x 160 mm – cechuje je zatem typowa długość, ale są wąskie i smukłe. Doskonale sprawdzą się w podłużnych, ciasnych przestrzeniach (takich jak korytarz czy przedpokój) – wystarczy, że ułożysz je wzdłuż krótszych ścian, a całe pomieszczenie wyda się bardziej przestronne.

T to natomiast deski, które swoim rozmiarem bardziej przypominają kafle ceramiczne – ich format to 605 x 282 mm. Są lekkie i bardzo poręczne, dzięki czemu układanie ich na podłodze to naprawdę łatwizna (szczególnie że, tak jak wszystkie panele Arteo, łączone są za pomocą systemu Megaloc, który jest bezklejowy i bardzo intuicyjny). To idealne rozwiązanie do małych pomieszczeń, w których manewrowanie długimi deskami byłoby nie lada wyzwaniem.

Piękne dekory i doskonała wytrzymałość

Panele w rozmiarze S dostępne są w dziesięciu dębowych dekorach – w jasnych, naturalnych i ciemnych odcieniach drewna. Asortyment desek w formacie T zawiera natomiast cztery wzory dębowe i dwa świerkowe. W zależności od wybranego modelu, panele posiadają strukturą drewnianą lub synchroniczną, o pięknie zarysowanym układzie usłojenia. Estetycznego wyglądu dodają także frezowane krawędzie.

Wyróżnikiem desek Arteo jest również ich doskonała trwałość. Wszystkie posiadają klasę ścieralności AC5, co oznacza, że mogą być stosowane w często i mocno użytkowanych pomieszczeniach. Dajemy Ci na nie aż 25 lat gwarancji.

Nieskończenie wiele możliwości

Wykańczając posadzkę panelami Arteo, możesz postawić na jeden rozmiar lub… łączyć ze sobą deski o różnych formatach. Ta druga opcja jest idealna dla dużych, otwartych przestrzeni. Dla przykładu: panele w dekorze Dąb Rodellar występują w aż trzech rozmiarach: S, XL i XXL. Sięgając po nie wszystkie, stworzysz na podłodze prawdziwe, jedyne w swoim rodzaju arcydzieło! Daj się ponieść tej zabawie i zostań projektantem w swoim domu.

Poprzedni artykuł Następny artykuł

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.